Hakkımızda

MULTIPOWER® Türkiye

MULTIPOWER®, Avrupa'nın 1 numaralı sporcu gıdası olarak, her gün sizler için teknolojisini geliştirmekte ve yeniliklere öncü olmaktadır.

MULTIPOWER® bugün, Avrupa'nın her köşesinde büyük bir güvenle tercih edilmektedir.

MULTIPOWER® ürünleri DİN ISO 9001: 2000 sertifikalı ve HACCP sistemine göre üretilmektedir.

MULTIPOWER® ürünlerinde kullanılan ham maddeler en yüksek standartlarda elde edilmiştir.

Hormonel, doping maddesi veya uyuşturucu içeren maddeler Alman yasalarınca da kesinlikle yasak olması sebebiyle, ürünlerimizin bu maddeleri içermesi imkansızdır. MULTIPOWER® bugün Avrupa'daki en elit sporcuların tercihidir. Ürünlerimiz düzenli olarak dünyanın en önemli spor okulu olan Köln Spor Akademisi tarafından kontrol edilmektedir. MULTIPOWER® 2006 yılından beri Olympic Center 'in resmi partneridir.

MULTIPOWER® ürünleri, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'Bakanlığının kontrolünde Almanya'dan ithal edilmektedir. Ürünlerimizde hiçbir şekilde domuz yağı ve içeriği yoktur.

Sporcularımızı tehlikeye atacak doping maddesi ürünlerimizde bulunmamaktadır. Ürünlerimizin hepsi Alman Sağlık Bakanlığı tarafından belgelidir.

Avrupa Piyasasındaki Sporcu Gıdasının Lideri

1977 yılında kurulmuş olup 30 senenin üstünde ki gelişmiş deneyimlerimizle sporculara yönelik besin destekleri ve performans artırıcılar üretiyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne dek sürekli ürünlerimizi geliştiriyoruz ve şuan Dünya’nın 36 ülkesine ulaştık.

1977 yılından bugüne dek hala aynı hedefi takip ediyoruz. Tüketicilerin hedeflerine ulaşmaları için en iyi desteği sağlamak istiyoruz. Piyasanın lideri olarak farklı disiplinlerden en iyi yetenekleri ürünlerimizle donatmayı başardık. Önde gelen spor kurumları, üniversiteler ve Dünya standartlarında kabul edilmiş profesyonel sporcular ile ortaklıklar geliştirerek birlikte çalışmalar yapıyoruz.Bizi diğer üreticilerden ayıran temel fark ise tüm ürünlerimizin bilimsel olarak geliştirilmiş olmasıdır. Tüm MULTIPOWER® uzmanlarımız tutkulu sporculardır ve ürünlerimizin göstermiş olduğu performans yıllarca kanıtlanmıştır.


 MULTIPOWER®’ın Tarihi:

1977’de kurulmuştur

İlk yıllarda iki kurucudan biri bodrum katını “ üretim tesisi” olarak kullanır.

Başlangıçta, “Formula 90” gibi saf proteinli ürün oluşturulur, ama kısa zaman sonra mineral ve vitaminler eklenir ve çeşitli tatlar geliştirilir.

1980 de gıda üretimi ve kalite kontrol müesseseleri satın alınır.

Şirketin ilk markası “Multikraft” ve “Multaben” 1984’de piyasaya çıkar.

1988’de “Multikraft” Markası “MULTIPOWER®” olarak yeniden adlandırılır.

Vücut geliştirme hareketlerinin yanı sıra fizik kondisyon trend olunca, MULTIPOWER® bu yeni hedef kitleye ulaşmak için kendini genişletir.

MULTIPOWER, bugün 36 ülkede satış ile Avrupa’nın 1 numaralı sporculara yönelik besin destekleri üreticisidir.  

Tüm hedefler için

Ürünler Sporculara yönelik besin desteği olan “MULTIPOWER®”, dayanıklılık, güç geliştirme, kas geliştirme ürünlerini kapsar. Ürün yelpazemiz barlar, içecekler, toz, jel ve takviye çeşitlerinden oluşur.