Teslimat Koşulları, İade Ve Değişim

Teslimat:
www.e-multipower.com sitesinden sipariş ettiğiniz ürünler 1-3 gün aralığında anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir ve müşteriye sevki gerçekleşir.

İademi nasıl yapacağım?
İnternet üzerinden satın alınan ürünlerimizde iade imkanı bulunmamaktadır. Kargo ücretleri müşterilerimize ait olmak şartıyla, ürünlerimiz kullanılmamış olarak tüm aksesuar ve faturasıyla birlikte değişim yapılmaktadır. Lütfen satına alırken tereddütte kaldığınız ürünlerimiz için telefonla veya site üzerindeki destek panelinden müşteri temsilcilerimizle online olarak iletişime geçiniz.

Değiştirilmek istenilen ürünler, ürünün kodu, adı, değişim nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Değiştirilecek ürünün ambalajı ve ürün zarar görmemiş olmalıdır.

Dilerseniz, qnetu.com ‘da almış olduğunuz ürünlerin değişimlerini. Mağazamızdan da gerçekleştirebilir siniz. Değişim işleminin gerçekleşmesi için yanınızda fatura bulunması gerekmektedir.

Ürünü nasıl değiştireceğim?
Farklı bir ürün ile değişim yapılmak istenirse ürünlerin güncel fiyatları üzerinden değişim işlemi yapılacaktır.

Siparişimi iptal edebilir miyim?
Sipariş iptali ve iade durumuna ilişkin tüm koşullar ve maddeler Mesafeli Satış Sözleşmesi 10. ve 11. maddelerde detaylı bir şekilde açıklanmıştır ve bu koşullar geçerlidir.

E-Multipower Bir Yeni Elif Gıda Markasıdır.
Yeni Elif Gıda San.Ve Tic. Ltd Şti.

Bakircılar San. Sit.Orkide Cad. No:3 BEYLİKDÜZÜ\İSTANBUL
+ 90 212 875 41 08
info@yenielif.com.tr